Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol

Alkollü ve Alkolsüz Pahalı İçecek Takibi

DANIŞMA HATTI 0 242 244 07 17

Alkollü ve Alkolsüz Pahalı İçecek Takibi Nedir?

Günümüzde herşey dahil otellerde yaşanan en büyük kayıp yada hırsızlık personel tarafından içecek çalınması dır. Şişeli içeceklerin tamamını otel stoklarından kullanılmış gibi göstererek, dışarıda satışını yapıyor, yada kendi tüketimi için kullanmaktadır.

Sistemimizin özelliği barlara verilen içeceklerin stok takibini yapmaktadır. Bu takip esnasında kayıp ve çalınma riski hemen hemen % 1-2 lere inmektedir. Depo dan teslim edilen içeceklerin sayılı ve etiketli olarak departmana teslim edilmesi, sayesinde teslim edilen şişelerin tekrar dan geri dönüş kontrolü sağlanmaktadır.

Bu takip hem çalınma riskini artdan kaldırdığı gibi, hangi görevli personelin bu işe teşebüs ettiğini tespit imkanı sağlamaktadır.

Sistemin mevcutta tüketilen içeceklerin hangi tarihlerde ne tüketildiği ve tüketim miktarlarına göre aylık olarak raporlama yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede bir önceki aylık tüketimlerinize göre stoklama imkanı sağlamaktadır.

Sistem hakkında daha fazla bilgi ve demo talebinde bulunabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz 0 533 719 11 61 veya 0 242 244 07 17 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca info@antalyabarkod.com adresine mail atabilirsiniz.

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar