Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
El Terminali Bakım ve Onarım Servisimiz

Antalya Barkod Türkiye'de 4 bölgedeki teknik servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin iş performansı artırmak ve arızalanan ürünlerin en kısa sürede onarımlarını yaparak işe devamını sağlamaktadır.

Bir çok marka ve modele ait yedek parça stoğu ile arızaların kısa sürede çözümü sağlamaktayız. El terminallerinizin performans testleri, bakımları, pil kontrollerini yaparak olabilecek arızaların önüne geçerek iş akışınızın devamını sağlamaktayız.

Başlıca markalar olarak Motorola, M3 Mobile, Atid, Paxar, Widefly, Intermac, Datalogic, Pidion, Perkon tüm ürünleri, Casio, Hp vb. markalarının bakım ve onarım teknilk servis hizmeti vermekteyiz.

Antalya Barkod olarak, gücümüzü değerli müşterilerimizin uzun yıllardan beri bize olan inanç ve güveninden alışımızın bilinci ve kuvveti ile, onların mutluluğunu arttırmak yolunda dertlerine derman olabilmek için her zaman, değerli bayilerimiz ile birlikte yanlarında olarak, güçlenmeye devam edeceğiz.


 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar