Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Bilnex Tpos - Ticari ve Perakende Yönetimi

Bilnex Dynamic ve Bilnex Pos ta bulunan bütün modüllerin bir araya gelmesi ile oluşan programdır. Tam bir ön muhasebe kontrolü ve perakende satış noktası kontrolü sağlamaktadır.

Bilnex Dynamic ve Bilnex Pos ta bulunan bütün modüllerin bir araya gelmesi ile oluşan programdır. Tam bir ön muhasebe kontrolü ve perakende satış noktası kontrolü sağlamaktadır. Bilnex Pos programı satış noktalarında Bilnex Dynamic de arka ofiste rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Modülleri

Stok, Depo, Teklif, Sipariş, İrsaliye, Sayım, Seri Numarası Takibi, Hızlı Fiyat Değişikliği, Dövizli Takip, Cari, Personel Cari, Personel Prim Takibi, Fatura, Kasa, Banka, Çek-Senet, Kredi Kartı, Masraf, Hizmet, Müstahsil, SMM, Gider Pusulası,  Barkodlu perakende satış ekranı, Veresiye Takibi, Stok Etiketi, Hızlı Fiyat Değişikliği, Terazi ve Fiyat Gör Cihazları İle Haberleşme, Raporlar.

Genel Özellikleri

Müşteri sadakat kartları ile çalışabilme, Veresiye satış, Kolay kullanım, dövizli çalışma, sınırsız sayıda firma oluşturabilme, %100 windows versiyonu, ofis programları ile entegrasyon, birden fazla depo ile çalışabilme, e-mail ve faks entegrasyonu, çok kullanıcı desteği, Mssql server 2000 ve 2005 ile çalışabilme, dış ortamdan (.txt, .csv, .xls)veri alabilme, açık veritabanı yapısı, kullanıcıya özel rapor sihirbazı, detaylı yetkilendirme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar