Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Bilnex Pos - Satış Noktası Yönetimi

Bilnex Pos perakende satış noktalarında (market, mağaza, kırtasiye, kuruyemişçi, şarküteri vb.) hızlı satış yapmak üzere dizayn edilmiş, pc tabanlı satış noktası yönetim sistemidir.

Bilnex pos perakende satış noktalarında (market, mağaza, kırtasiye, kuruyemişçi, şarküteri vb.) hızlı satış yapmak üzere dizayn edilmiş, pc tabanlı satış ekranıdır. Her türlü terazi ve fiyat gör cihazları ile haberleşebilmektedir. Basit ve kullanımı kolay yapısı ile kasiyerlerin hızını arttırmaktadır. Gelişmiş güvenlik sistemi sayesinde satış ekranında yapılan her türlü iptal ve iade işlemi anlık olarak raporlanılabilmektedir. Yine gelişmiş yetkilendirme sistemi sayesinde maksium indirim oranı, iptal ve iade izni, fiyat değiştirebilme izni tanımları yapılabilmektedir.

Aynı ekran üzerinde barkodlu satış gerçekleştirilir iken veresiye takibinin de yapılması mümkündür. Her türlü müşteri sadakat kartı (manyetik, barkodlu vb) ile entegre olarak çalışabilmekte ve puan takip işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Satış ekranında ürüne göre ya da satışın genelinden indirim yapmak mümkündür. Yine aynı şekilde toplamdan indirim işlemi de gerçekleştirilebilmektedir.

Primli çalışan işletmeler için satış ekranında plasiyer prpim takibini de gerçekleştimek mümkündür. Satış ekranında dövizli takip işlemi gerçekleştirilebilmekte, her türlü yazıcıdan çıktı alınabilmekte ve para üstü hesabı otomatik olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Stok modülü aracılığı ile kartların tanımlanması ve depo takip işlemleri rahatlıla gerçekleştirilebilmekte ve barkod etiket dökümleri alınabilmektedir.

Cari modülünden satıcı ve müşteri cariler tanımlanılabilmekte, müşterilerin çalışma şekli (peşin, kredi) belirlenilebilmektedir. Satış ekranından yapılan tüm işlemler anlık olarak kasa modülüne entegre olmaktadır.

Detaylı raporlama sistemi sayesinde , saatlik, günlük, aylık, kasa bazında, kasiyer bazında, döviz türleri bazında, stok bazında, satıcı personel bazında, satış hızı bazında vb. raporlar almak mümkündür.

Bilnex pos bilnex ticari ile tam entegre bir yapıda çalışabilmektedir.

Bilnex pos hızlılığı ve güvenli yapısı sayesinde satış noktalarında işletmelere güç katmaktadır.

Modülleri

Barkodlu perakende satış ekranı, Veresiye Takibi, Stok, Depo, Sayım, Stok Etiketi, Hızlı Fiyat Değişikliği, Cari, Kasa, Fatura, Terazi ve Fiyat Gör Cihazları İle Haberleşme, Dövizli Takip, Raporlar.

Genel Özellikleri

Müşteri sadakat kartları ile çalışabilme, Kolay kullanım, dövizli çalışma, sınırsız sayıda firma oluşturabilme, %100 windows versiyonu, ofis programları ile entegrasyon, birden fazla depo ile çalışabilme, e-mail ve faks entegrasyonu, çok kullanıcı desteği, Mssql server 2000 ve 2005 ile çalışabilme, dış ortamdan (.txt, .csv, .xls)veri alabilme, açık veritabanı yapısı, kullanıcıya özel rapor sihirbazı, detaylı yetkilendirme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar