Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Bilnex Barcode - Etiket Sihirbazı

Bilnex Barcode programıyla tamamen görsel ve kolay diyazn ile etiket ve raporlar elde edebilir ve bunları çok hızlı normal hemde barkod yazıcılardan basabilirsiniz.

Bilnex barcode programıyla tamamen görsel ve kolay diyazn ile etiket ve raporlar elde edebilir ve bunları çok hızlı normal hemde barkod yazıcılardan basabilirsiniz.

Bilnex barcodekendi başına çalışabildiği gibi diğer bilnex yazılımları (dynamic, pos, vb) ile entegre olarak ta çalışabilmektedir.

Bilnex barcode her ölçekteki işletmede stok barkod etiketi, stok raf etiketi, basabildiği gibi cari vepersonel adres etiketi dökümü de verebilmektedir. Her türlü barkod etiket yazıcısı ile uyumlu çalışmaktadır.

Bilnex barcode içerisinden stok, cari ve personel kartı tanımlaması yapılabilmekte ve her türlü detayları girilebilmektedir.

Bilnex Barcode Modülleri

Tanımlar: stok, cari ,personel tanımları

Etiket dizayn işlemleri: stok etiket dizaynı, cari etiket dizaynı, personel etiket dizaynı

Etiket basım işlemleri : stok etiket basımı, cari adres etiket basımı, personel adres etiket basımı, cari adres etiket basımı(A4)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar