Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Bilnex Dynamic - Ticari Yönetim Sistemi

Bilnex Dynamic modüler yapısı, hızlı ve esnek menüsü sayesinde yöneticilerin ve işletme çalışanlarının karar alma da en etkin yardımcısıdır.

Bilnex Dynamic küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin, ön muhasebe işlemlerini takip edebilecekleri bir ticari programdır. Bilnex Dynamic'in bütün modülleri birbirleri ile entegre bir yapıda çalışmaktadır. Elektrik-elektronik, telekomünikasyon, bilişim teknolojileri, otomotiv, sigortacılık, tekstil, maden, inşaat, taşıma, gıda, turizm sanayi ve hizmet vb... sektörlerinde faaliyet gösteren tüm firmaların kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Bilnex Dynamic sayesinde elle takip yönteminde bir seferden fazla girilmesi gereken veriler tek seferde girilerek diğer bütün modüllere entegre olması sağlanmıştır.

Bilnex Dynamic detaylı bir stok takip modülüne sahiptir, Stok modülü aracılığı ile işletmeler birden fazla depolu bir şekilde etkin bir stok takibi gerçekleştirebilirler, Sayım işlemlerini gerçekleştirebilirler, stokları seri numaralı ve barkodlu bir yapıda takip edebilirler.

Cari modülü altından cariler le ilgili her türlü işlem detaylı bir şekilde takip edilebildiği gibi personel cari hesaplarının da takibi sağlanmıştır. Tek ekrandan cari ile ilgili her türlü detaya ulaşılabilmekte ve her türlü evrak girilebilmektedir.

Fatura modülünde teklif ten başlamak üzere, sipariş, irsaliye ve fatura halkası birbirine bağlantılı bir yapıda çalışmaktadır.

Kasa modülü ile nakit, çek, senet, kasaları rahatlıkla takip edilebilmekte, yine tek ekrandan kasa defteri dökümü alınabilmekte ve evrakları girilebilmektedir.

Çek, senet modülü aracılığı ile müşteri ve firma çekleri, banka takas ve teminat işlemleri, detaylı bir şekilde takip edilebilir.

Masraf ve verilen hizmetlerin detaylı takibi sayesinde işletme giderleri ve hizmet gelirlerinin kontrol altına alınması sağlanılabilmektedir.

Banka işlemleri ve bankaya bağlı kredi kartı işlemleri ve komisyonlarının takibi sayesinde kredi kartlı tahsilatı yaptığınız anda hesabınıza geçecek olan rakamı tesbit edebilirsiniz.

Bilnex Dynamic ile daha verimli çalışmak, karlılığı ve hizmet kalitesini artırmak artık çok kolay. 

Modülleri

Stok, Depo, Teklif, Sipariş, İrsaliye, Sayım, Seri Numarası Takibi, Hızlı Fiyat Değişikliği, Dövizli Takip, Cari, Personel Cari, Personel Prim Takibi, Fatura, Kasa, Banka, Çek-Senet, Kredi Kartı, Masraf, Hizmet, Müstahsil, SMM, Gider Pusulası, Raporla

Genel Özellikleri

Kolay kullanım, dövizli çalışma, sınırsız sayıda firma oluşturabilme, %100 windows versiyonu, ofis programları ile entegrasyon, birden fazla depo ile çalışabilme, e-mail ve faks entegrasyonu, çok kullanıcı desteği, Mssql server 2000 ve 2005 ile çalışabilme, dış ortamdan (.txt, .csv, .xls)veri alabilme, açık veritabanı yapısı, kullanıcıya özel rapor sihirbazı, detaylı yetkilendirme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar